آب و هوای دبی در بهمن ماه چگونه است ؟

ویژگی های آب و هوای دبی در بهمن ماه

آب و هوای دبی در بهمن از نوع استوایی ست که در صورت سفر به آن جا شاهد باران های پراکنده و کوتاه مدت هستید. اگر قصد دارید ماه بهمن را برای شرکت در تور دبی برگزینید ادامه مقاله را مطالعه و اطلاعات بیشتری در خصوص آب و هوای آن بازه زمانی دبی کسب کنید.

آب و هوای دبی در بهمن

آب و هوای دبی در بهمن

بهمن شامل بخشی از ماه فوریه و ژانویه است و این ماه ها فصل زمستان را تشکیل می دهند. آب و هوای دبی در بهمن  میانگین دما هوا در طول روز حدود ۲۵ درجه سانتی گراد است و آب و هوای دبی در این زمان برای سفر مناسب است. اگر هنگام شب به مناطق اطراف خط ساحلی بروید شاهد دمای ۱۲ تا ۱۵ درجه سانتی گراد خواهید بود که در طول شب نیز متغیر است. همچنین آب و هوای دبی در نواحی ساحلی مرطوب است و حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد رطوبت را تجربه خواهید کرد. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به هوای خنک علاقه دارید نواحی بیابانی را برای اسکان خود انتخاب کنید چرا که در این مناطق دمای هوا حدود ۵ درجه سانتی گراد و از دیگر مناطق شهر خنک تر است. شب ها مناسب ترین زمان برای بازدید از این مناطق است.

تفریحات مناسب در بهمن ماه دبی

در بخش قبل راجع به نوع آب و هوای دبی در فصل زمستان صحبت کردیم و در این بخش می خواهیم به تفریحاتی که می توانید در این بازه زمانی از آن ها بهره بگیرید اشاره ای داشته باشیم. آب و هوای دبی در بهمن ماه در ایده آل ترین حالت خود قرار دارد و فرصت خوبی است برای رفتن به مراکز تفریحی. این ماه روزهای آفتابی را با خود به همراه دارد و روزانه حدود ۸ ساعت شاهد تابیدن آفتاب خواهید بود. تفریحات مناسب این آب و هوای دبی به شرح زیر است:

  1. رفتن به سواحل و آفتاب گرفتن، که البته در این زمان باید کرم، عینک و کلاه لبه دار خود را نیز به همراه داشته باشید تا از مضرات اشعه خورشید در امان بمانید.

  2. اگر به پیاده روی علاقه دارید نواحی ساحلی را انتخاب کنید چراکه موجب عوض شدن حال و هوای شما خواهد شد.

  3. تفریح شنا یکی از پرطرفدارترین تفریحات در بهمن ماه است که می توانید شما نیز با شرکت در تور آن را تجربه نمایید.

  4. اگر کنار ساحل هستید، به داخل آب بروید و آب تنی کنید.

  5. مراکز تفریحی چون پارک های آبی نیز در بهمن ماه بسیار شلوغ هستند که اگر با شلوغی مشکلی نداشته باشید می توانید به آن جا نیز رفته از لحظات خود لذت ببرید. پارک های آبی تفریحات متنوعی را برای شما و خانواده تان فراهم کرده اند.

آگاهی از آب و هوای دبی و شرکت در تور

اگر بهمن ماه را برای شرکت در تور دبی انتخاب کرده اید با مطالعه ی این مقاله تا حدودی با نوع آب و هوای این زمان آشنا شدید در ادامه ماه های ژانویه و فوریه را به تفکیک مورد بررسی قرار می دهیم.

آب و هوای دبی در بهمن

آب و هوای دبی در بهمن یا ژانویه

در این ماه فقط ۲ روز را شاهد بارش باران خواهید بود که بهمن ماه را نیز در بر می گیرد و میانگین دمای برآورد شده نیز ۲۲ درجه سانتی گراد است.

آب و هوای دبی در فوریه

میزان بارش برآورد شده در این ماه ۳۵ میلی متر است و حداکثر دمای حاکم بر شهر ۲۵ درجه است. دریا نیز دمایی معادل با ۲۲ درجه دارد. پس با توجه به نکات ذکر شده بهترین زمان متناسب با شرایط خود را برای سفر انتخاب و اقدام به انجام مراحل لازم نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *