آیا هتل یک ستاره دبی را می شناسید؟

آیا هتل یک ستاره دبی را می شناسید؟

اگر تصمیم به سفر به دبی دارید، می بایست ضمن اطلاع از چگونگی سفر، هزینه های احتمالی را نیز برآورد کنید. مهم ترین بخش هزینه بر سفر، اقامت در دبی است. بسته به اینکه مدت سفرتان چند روز است، باید هتلی مناسب جهت اقامت در دبی پیدا کنید که هم امکانات رفاهی خوب و هم هزینه ی مناسبی داشته باشد. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با چگونگی اقامت در دبی آشنا کنیم.

شهر لوکس و زیبای دبی

دبی یکی از پرطرفدارترین مقصدهای توریستی است. در این شهر جذاب و دیدنی می توانید در زمان اندک و با طی کمترین فواصل، از جاذبه های گردشگری فراوان این شهر بازدید نمایید

دیدن بخش عمده ی جاذبه های این شهر و معروف ترین بخش های گردشگری آن تنها دو روز زمان از شما می گیرد البته مقصود این نیست که پس از دو روز حوصله تان سر می رود و باید برگردید؛ بلکه همیشه در این شهر سرگرمی کافی وجود دارد. شهر دبی ترکیبی از فرهنگ های متفاوت است و درآن می توانید شاهد سنت در کنار مدرنیته باشید.

بهترین زمان سفر به دبی

دبی شهری با آب و هوای بیابانی و گرمسیری است. تابستان های دبی دارای هوایی بسیار شرجی است و میانگین دما در روز به بیش از ۴۰ درجه می رسد و در شب حدود ۳۰ درجه است. بهترین زمان سفر به دبی از ماه نوامبر تا ماه مارس است. دبی فصل سرد ندارد. در فصل زمستان، دمای هوا مطبوع، آسمان صاف و البته شهر از نظر حضور گردشگر پر ازدحام می شود. در فصل تابستان میزان گردشگر بسیار کمتر می شود اما در عوض، سفر در این فصل، بسیار ارزان تر و کم هزینه تر از سایر فصول است.

هتل یک ستاره دبی

هزینه های اقامت در دبی

دبی شهر لوکس هاست! هزینه ها در دبی بین ۶۰ درصد تا ۹۰ درصد گران تر در مقایسه با شهر تهران است.  اقامت در دبی  نیز مثل هر موضوع دیگر که مربوط به سفر دبی باشد، گران است. تعداد کمی هتل یک ستاره دبی برای اقامت در دبی وجود دارد که بیشترشان وای فای و صبحانه ی رایگان دارند و هزینه ی اقامت در آن ها بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ درهم امارات است. اقامت در هتلی ارزان مثل هتل یک ستاره دبی از شبی ۲۰۰ تا ۲۵۰ درهم امارات هزینه دارد و این هزینه برای اتاق های یک یا دو تخته و دارای امکانات پایه است که شامل وای فای رایگان و در برخی موارد سرویس حمل و نقل به فرودگاه یا اماکن دیگر به صورت رایگان است.

هزینه ی اقامت در دبی اگر در هتل های متوسط باشد، از شبی ۲۵۰ درهم به بالاست. البته این هتل ها نیز هم چنان در رده­ ی هتل های یک ستاره هستند. در برخی آمارهای دیگر هم به طورکلی هزینه اقامت در هتل یک ستاره دبی از ۱۰۰ درهم تا  ۴۵۰ درهم تخمین زده اند. هتل های دو ستاره سقف بالاتری دارند و تا حدود ۶۰۰ درهم می رسند. هتل های سه ستاره از ۱۲۰ تا ۷۰۰ درهم، ۴ ستاره از ۱۳۰ تا ۱۰۰۰ درهم هستند. و اما درمورد هزینه ی اقامت در یک هتل پنج ستاره قیمت های بسیار مختلفی از ۳۰۰ درهم تا بالغ بر ۴۰۰۰۰ درهم دیده شده است.

در واقع اقامت در دبی اگر به صورت لوکس باشد، هیچ سقف یا محدودیت قیمتی ندارد. برای هر هزینه ی هنگفتی که بتوانید برای اقامت در دبی تصور کنید، هتل و برج لوکسی با امکانات لاکچری وجود دارد.

برای صرفه جویی در هزینه ها، محل اقامت در دبی را به گونه ای انتخاب کنید که نزدیک به ایستگاه های مترو باشد. وقتی هتل یک ستاره دبی شما در نزدیکی ایستگاه مترو باشد با صرف کمترین هزینه می توانید خود را به هر نقطه ای از شهر برسانید.

هتل یک ستاره دبی

هزینه ی غذا در دبی

هزینه های اقامت در دبی، پس از محل اسکان، شامل هزینه غذا نیز می شود. در دبی ارزان ترین غذاها و فست فودها از حدود ۲۵ تا ۳۰ درهم آغاز می شود. وعده های غذایی رستوران های متوسط دبی میانگین ۱۰۰ درهم است. اگر به دنبال غذای ارزان هستید، می توانید در هتل یک ستاره دبی آن را پیدا کنید و هزینه ای در حدود ۲۰ الی ۳۰ درهم بپردازید. البته می توانید با هزینه کردن میانگین ۲۰۰ درهم در هفته، مواد غذایی تهیه کنید و خودتان غذا بپزید.

هتل یک ستاره دبی

چکیده:
این مقاله در ارتباط با هتل یک ستاره دبی به صورت مسافرتی است. هم چنین در ارتباط با شرایط و هزینه های اقامت در دبی اطلاعاتی کلی به دست می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *