اطلاعات قیمت تور دریایی به دبی را از ما بخواهید

می توانید یک سفر فوق العاده را با تور دریایی دبی به این شهر تجربه کنید . می توانید در ادامه اطلاعات کاملی درباره قیمت تور دریایی به دبی را بدست آورید.

با ویژگی های تور دریایی دبی آشنا شوید

قیمت تور دریایی دبی

شما می توانید همان طور که پیش تر نیز گفتیم از طریق بندر لنگه اقدام به تور دریایی دبی نمایید. درباره قیمت این تور دریایی دبی نیز باید بدانید که قیمت هایی که در ادامه برای شما آورده شده است صرفا هزینه مسیر رفت و یا برگشت با کشتی از بندر لنگه به دبی می باشد. شما اگر می خواهید یک تور دریایی دبی خریداری کنید باید هزینه های دیگری نظیر هزینه هتل و مواردی از این دست را نیز در نظر بگیرید.

به طور کلی شما برای رفتن از بندر لنگه به دبی به صورت درجه دو و دو سره مبلغی حدود چهارصد و بیست هزار تومن را باید پر داخت نمایید. برای طی این مسیر به صورت یک سره نیز مبلغ دویست و هفتاد هزار تومن از شما دریافت خواد شد. همچنین چیزی حدود یازده هزار تومان نیز باید عوارض خروج از کشور را در مبادی دریایی پرداخت نمایید.

قیمت تور دریایی دبی

چگونه با تور دریایی دبی به این شهر بروید؟

شما برای رفتن به دبی می توانید از تور دریایی دبی استفاده نمایید. در مسیر های آبی بین المللی که در بندر عباس و یا خرمشهر قرار دارند می توانید سوار کشتی های مختلف شده و به تور دریایی دبی بروید.

در طول هفته و در چند نوبت مسیر های بین بندر عباس –شارجه و بندر لنگه دبی از طریق کشتی برقرار هستند. برای رفتن به یک سفر دریایی می توانید از کشتی های دو طبقه کاناماران و رو رو استفاده نمایید. ویژگی کشتی های رورو ظرفیت ۳۸۱ نفری آن ها و همچنین قابلیت حمل ۱۲۰ دستگاه خودرو می باشد. از این رو می توانید در تور دریایی دبی خودرو شخصی خود را نیز به همراه بیاورید که باید مبالغ جدایی برای ترانزیت آن و پلاک بین الملل هزینه نمایید.

همچنین کشتی های کاناماران نیز بیشتر در مسیر خرمشهر کویت مسافر گیری می کند که در طبقه اول این نوع کشتی های دو طبقه ۳۵ صندلی قرار دارد و در طبقه پایین و درجه دو آن ۲۰۶ صندلی قرار دارد.(تصویر۳)

زمان تور دریایی دبی چقدر است؟

بسته به زمان اقامت شما در دبی مدت زمان تور ها نیز می توانند از سه شب به بالاتر متغیر باشند. معمولا مسافت بین بندر لنگه تا دبی چیزی حدود پنج ساعت زمان می برد. این زمان طولانی نیست ولی اگر ترس از آب دارید و یا دریا زده می شوید نمی تواند پیشنهاد مناسبی برای سفر باشد.

 

اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که قصد دارید برای تعطیلات به دبی بروید می توانید تور دریایی دبی را امتحان کنید. راه های دسترسی به دبی می تواند از راه هوایی و یا دریایی باشد. شما می توانید طبق توصیه هایی که در ادامه خدمت شما عرض خواهیم کرد یک سفر دریایی فوق العاده را با تور دریایی دبی تجربه کنید.

با دبی آشنا شوید

این روز ها کمتر کسی را می توان دید که با دبی آَشنا نباشد. این شهر یکی از شهر های امارات متحده عربی می باشد. در جنوب ایران و در حاشیه خلیج فارس قرار دارد. این شهر بزرگترین شهر امارات نیز به شمار می رود. دبی را می توانید به خاطر برج های بلند و سر به فلک کشیده آن مشهور بدانید. می توانید انواع عجایب را در این شهر مشاهده کنید. از ساختمان به شکل قاب عکس گرفته تا جزیره های دست ساخته بشری. دبی به قدری توانسته است با ساخت امکانات فوق العاده برای مسافران، آن ها را به خود جذب کند که لقب یکی از پر بازدید ترین شهر های جهان را از آن خود کرده است.

قیمت تور دریایی دبی

چگونه به دبی بروید؟

اگر شما نیز قصد دارید تا از نزدیک با جاذبه های گردشگری دبی آشنا شوید. می توانید در ابتدا به سراغ اخذ ویزا برای این شهر بروید. شما اگر می خواهید از این شهر بازدید کنید لازم است تا از قبل نسبت به اخذ ویزا اقدام کرده باشید. بعد از گرفتن ویزا می توانید از راه های هوایی و یا دریایی خود را به این شهر شلوغ برسانید. راه های هوایی سریع تر می باشند و با طی حدود دو ساعت پرواز می توانید به دبی برسید. برای راه های دریایی لازم است تا ابتدا به یکی از مبادی جنوبی کشور که قایق های مسافر بری برای دبی دارد رفته و سپس خود را به دبی برسانید. بسته به نظر شماست می توانید بین تور هوایی دبی و تور دریایی دبی یکی را انتخاب کنید.

قیمت تور دریایی دبی

توصیه های مهم برای تور دریایی دبی

برای رفتن به صورت دریای به دبی حتما نسبت به خرید تور دریایی دبی اقدام نمایید. ممکن است در مراجعه به مرز آبی و بخش کشتی ها با سودجویانی مواجه شوید که قصد دارند از شما کلاه برداری کرده و قیمت های بیشتری را از شما دریافت نمایند.

همچنین یک تور دریایی دبی معتبر خریداری کنید و از راه قانونی به این شهر بروید. ممکن است افرادی را ملاقات کنید که بخواهند شما را به طور قاچاق به این شهر ببرند. گول آن ها را نخورید چون اگر سالم به شهر دبی برسید علاوه بر اینکه در ایران مجرم شناخته می شوید در دبی نیز به عنوان یک تبعه غیر قانونی بوده و حق کار و زندگی ندارید.

قیمت تور دریایی به دبی ممکن است بسیار متفاوت باشد که بیشتر این تفاوت نیز مربوط به طول مدت اقامت در دبی و همچنین هتلی است که در آن اقامت خواهید کرد.

قیمت تور دریایی دبی

هزینه های مختلف در دبی

حال که توانستید با خرید یک تور دریایی دبی با قیمت و کیفیت مناسب به دبی برسید لازم است تا به فکر سایر هزینه های خود در این شهر مانند هزینه هایی از قبیل خورد و خوراک، خرید و تفریح باشید.

شما باید برای هر یک از این موارد به طور جدا گانه مبلغی را در نظر گرفته باشید تا بتوانید با خیالی آسوده به گشت و گذار در این شهر و در تور دریایی دبی بپردازید.

هزینه هتل و اقامت در دبی

شما در ابتدا خرید تور دریایی دبی خود هتل محل اقامت خود را نیز انتخاب کرده اید می توانید از بین هتل های مختلف در دبی بهترین آن ها را که بیشتر با وضع مالی شما سازگاری دارند را انتخاب کنید. می توانید هتل های پنج ستاره بسیار لوکس با امکانات فوق العاده در دبی رزرو کنید. ولی هزینه اقامت در آن ها نیز بسیار بالا می باشد و ممکن است برای یک شب اقامت چیزی حدود سه میلیون تومان را پرداخت کنید. اگر می خواهید یک سفر مقرون به صرفه داشته باشید می توانید به سراغ هتل های سه ستاره و پایین تر بروید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

تور دریایی دبی

هزینه غذا و تفریح در دبی

شما می توانید در دبی انواع رستوران ها را پیدا کنید در برخی از آن ها باید برای یک وعده غذایی نزدیک دویست هزار تومان هزینه کنید. می توانید به انواع فست فودی های معروف که در دبی شعبه دارند سر بزنید و یک غذای خوشمزه را امتحان کنید. همچنین رستوران های ایرانی در دبی کم نیستند پس در تور دریایی دبی خود به این رستوران ها نیز می توانید برای صرف غذا سری بزنید.

مکان های گردشگری و جاذبه های تفریحی دبی بسیار زیاد می باشد. هزینه برخی از آن ها نیز گران می باشد ولی می توانید در دبی هر رنج قیمتی پیدا کنید و از سفر خود به این شهر لذت ببرید.

انواع مراکز خرید مختلف و لوکس در دبی وجود دارند و می توانید مغازه های مختلفی که اجناس برند و مارک عرضه می کنند را پیدا کنید. نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که می توانید در زمان های حراج نیز به این مراکز خرید سر بزنید و یک خرید به مراتب ارزان تر را تجربه کنید.

تور دریایی دبی

جاذبه های گردشگری دبی

در تور دریایی دبی می توانید تعداد زیادی از جاذبه های گردشگری دبی را مشاهده کنید. دبی شهری است که هر ساله به تعداد مراکز تفریحی و گردشگری آن اضافه می شود تا تعداد بیشتری نیز گردشگر و توریست جذب نماید. شما می توانید انواع پارک های موضوعی، باغ وحش های مختلف، بلند ترین برج های جهان، بزرگترین پارک آبی دنیا، بزرگترین مال سرپوشیده جهان و بسیاری جاذبه های گردشگری دیگر را در دبی مشاهده کنید. فقط کافیست تا قبل از تور دریایی دبی خود نسبت به جمع آوری اطلاعات کافی اقدام کرده باشید.

تور دریایی دبی

بهترین زمان تور دریایی دبی

بهترین زمان برای تور دریایی دبی کاملا بستگی به شما دارد. شما باید بین یک فصل گرم و یک فصل گرم تر در دبی انتخاب کنید که کدام مناسب برای تور دریایی دبی می باشد. درطول ماه های زمستانی در این شهر تقریبا می توانید هوایی مطلوب و معتدل را تجربه کنید. همچنین در طول پاییز نیز هوا کمی خنک تر از تابستان های سوزان دبی می شود پس می توانید در بین این بازه های زمانی مناسب ترین زمان برای تور دریایی دبی را پیدا کنید.

قیمت تور دریایی به دبی