دمای هوای دبی در تابستان چگونه است ؟

دمای هوای دبی در تابستان

ویژگی های آب و هوای دبی در تابستان

 

در این مقاله به بررسی دمای هوای دبی در تابستان خواهیم پرداخت تا گردشگران بتوانند با آگاهی بیشتری زمان مناسب برای سفر به این کشور را انتخاب نمایند. این فصل گرما و رطوبت فراوانی را برای دبی به همراه دارد، اگر می خواهید با همه ویژگی های این ماه آشنا شوید در ادامه مقاله ما را همراهی نمایید.

آب و هوای دبی در تابستان

در این بخش آب و هوای دبی در تابستان را مورد بررسی قرار می دهیم و موجب سطح آگاهی شما در این خصوص خواهیم شد. دبی پایتخت کشور امارات است و تابستان هایی گرم و سوزان دارد و این گرما با وجود کویری بودن کشور قابل پیش بینی ست. اگر روزها را برای گشت و گذار در سطح شهر برگزیدید باید بدانید که قرار است دمایی معادل با ۴۰ درجه سانتی گراد را تجربه کنید. دمای هوای دبی در تابستان در شب ها حدود ۱۰ درجه کاهش می یابد و از تابش اشعه های سوزان خورشید نیز در امان خواهید بود. در راستای نکات ذکر شده اکثر مراکز تفریحی موجود در سطح شهر از بعد از ظهر فعالیت خود را آغاز می کنند تا پاسی از شب به گردشگران خدمات ارائه می دهند. البته مطلع باشید که ساعت کاری مراکز خرید شناخته شده و بزرگ تغییر نخواهد داشت و می توانید در طی روز خریدهای خود را انجام دهید، همه مراکز دارای تهویه مطبوع و سیستم سرمایشی مناسب است و نیازی به نگرانی در خصوص گرمای هوا وجود ندارد.

آب و هوای دبی در تابستان و بهترین تفریحات

همانطور که گفته شد دمای هوای دبی در تابستان حدود ۴۰ درجه سانتی گراد است که در کنار درصد رطوبت بالایش غیرقابل تحمل می شود. بهترین تفریحات این فصل مراجعه به مراکز آبی و تفریحی سربسته است، هرگز آب دریا رای برای شنا و آب تنی انتخاب نکنید، مراکز آبی سطح شهر و استخر هتل ها نیز دمای آب های شان را توسط دستگاه های پیشرفته کاهش می دهند، در غیر این صورت نمی توانستید از آن ها استفاده نمایید. پیشنهاد بعدی مراکز خرید است، اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به خرید علاقه دارید شرکت در تور دبی در فصل تابستان فرصتی مناسب برای شماست چراکه تخفیف های ویژه ای در این ماه ارائه می شود و می توانید یک خرید لذت بخش و با صرفه را تجربه کنید.

دمای هوای دبی در تابستان

لباس های متناسب با آب و هوای دبی در تابستان

دمای هوای دبی در تابستان گرم است و باید لباس های نازک و آستین کوتاه همراه داشته باشید، استفاده از کلاه لبه دار هنگام تردد در خیابان ها ضروری ست چرا که ممکن است شدت تابش خورشید موجب آفتاب سوختگی تان شود، کرم ضد آفتاب را نیز فراموش نکنید و در کنار آن از کفش های جلوباز یا دمپایی های راحت استفاده کنید تا گرما آزارتان ندهد.

دمای هوای دبی در تابستان

کاهش هزینه های سفر با توجه به آب و هوای دبی در تابستان

کسانی که معیار سفرشان کاهش هزینه هاست می توانند فصل تابستان را برای شرکت در تور دبی انتخاب کنند. در این فصل قیمت هتل ها، محصولات و امکانات تفریحی و گردشگری کاهش می یابد و سفری کم هزینه را پشت سر خواهید گذاشت. ناگفته نماند که تابستان فصلی مناسب برای سفر ایرانیان به دبی است چراکه همه افراد خانواده در تعطیلات هستند و می توانند با بهره گیری از امکانات تعبیه شده در شهر خستگی را از تن خود بیرون کنند. در این جا همه ابعاد آب و هوای دبی در تابستان مورد بررسی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *