دمای هوای دبی در شهریور چگونه است ؟

ویژگی های آب و هوای دبی در شهریور

 

در این مقاله دمای هوای دبی در شهریور ماه را مورد بررسی قرار می دهیم، اگر می خواهید این ماه را برای شرکت در تور دبی برگزینید با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در خصوص نوع آب و هوای این بازه زمانی کسب کنید و لباس های متناسب با این آب و هوا را همراه خود ببرید.

دمای هوای دبی در شهریور

آب و هوای دبی در شهریور ماه

نوع آب و هوای دبی گرم و خشک بیابانی ست و تابستان های گرم و سوزانی دارد. اگر بخواهیم دمای هوای دبی در شهریور را مورد بررسی قرار دهیم باید بدانید که این ماه شامل بخشی از ماه آگوست و بخشی از سپتامبر است که این ها فصل تابستان را شامل می شوند. روزهای تابستانی دبی که شامل شهریور ماه نیز هستند غیر قابل تحمل اند و هنگام قدم زدن در خیابان حس حضور در یک سونا را خواهید داشت که در اواسط روز نیز دیگر قابل تحمل نیست. دمای آب دریاها در این بازه زمانی از سال به ۳۷ درجه سانتی گراد می رسند بنابراین نمی توانید در آب دریا شنا کنید بلکه باید از مراکز تفریح آبی سربسته و استخر هتل ها برای شنا بهره بگیرید، این مراکز با استفاده از دستگاه هایی خاص دمای آب را به میزان قابل قبولی کاهش می دهند.

آگوست و آب و هوای دبی در شهریور

همان طور که گفته شد بخشی از ماه آگوست متعلق به شهریور ماه است و برای آشنایی با آب و هوای دبی در شهریور ماه باید در خصوص آگوست نیز اطلاعاتی کسب کنید. میانگین دمای برآورد شده برای آب دریاها در این ماه ۳۲ درجه سانتی گراد است و طبق شواهد ، شاهد بارش باران نخواهید بود و احتمال آن بسیار کم است. دمای هوای دبی در شهریور حدود ۴۳ درجه سانتی گراد است و هوا بسیار مرطوب است.

دمای هوای دبی در شهریور

سپتامبر و دمای هوای دبی در شهریور

در ماه سپتامبر نیز که بخشی از شهریور است دمای میانگین ۳۹ درجه سانتی گراد است و با هوای گرمی روبرو خواهید بود، درصد رطوبت موجود در هوا نیز زیاد است. دمای آب دریاها همچون آگوست ۳۲ درجه است و احتمال بارش باران وجود ندارد.

آب و هوای دبی در شهریور برای شرکت در تور

دمای هوای دبی در شهریور ماه بسیار گرم است و تعداد گردشگران کاهش می یابد، اگر این ماه را برای سفرتان انتخاب کردید باید بخش زیادی از زمان خود را در مراکز خرید و فروشگاه ها بگذرانید و کمتر در فضای باز رفت و آمد کنید. در این ماه شب های شلوغ و پرهیجانی را تجربه خواهید کرد چرا که مغازه ها به دلیل خنک شدن هوا در شب، تا دیر وقت باز هستند و می توانید از خدماتشان بهره ببرید.

تور دبی در شهریور ماه

یکی از ویژگی هایی که باعث شده مسافران زیادی این ماه را برای شرکت در تور برگزینند هزینه های بسیار پایین شهر است، در این ماه قیمت هتل ها، مراکز تفریحی، رستوران ها و … به شدت کاهش می یابد و می توانید با صرف هزینه ای اندک یک سفر به یاد ماندنی داشته باشید. ارزان ترین تورهای دبی در همین ماه برگزار می شود که استقبال خوبی نیز از آن شده است. دقت داشته باشید که به دلیل گرمی آب و هوا باید لباس های مناسب را همراه خود داشته باشید تا از گرما زدگی در امان بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *