قیمت گرانترین هتل دبی در امارات متحده عربی

قیمت گرانترین هتل دبی در امارات متحده عربی

گرانترین هتل دبی به عنوان نماد این شهر شناخته می‌ شود. این هتل که در برج العرب قرار دارد بیش از ۱۲۰ اتاق دوبلکس لوکس دارد که معروف ترین افراد جهان را در خود جای داده است.

گرانترین هتل دبی در برج العرب

در رابطه با قیمت گرانترین هتل دبی این نکته را بدانید که گرانترین هتل دنیا نیز می باشد. این هتل ۷ ستاره که در برج العرب واقع شده و به این نام نیز مشهور است دارای ویژگی های ممتازی می باشد. در ساخت این هتل از طلا و اجناس گران بسیاری استفاده شده است. هتل برج العرب که به شکل بادبان کشتی است به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری شهر دبی محسوب می شود. تا جایی این هتل مشهور و معروف است که آن را نماد شهر دبی می نامند.

این نکته را بدانید که هتل های جدید تری نسبت به هتل برج العرب در شهر دبی ساخته شده است ولی کماکان این هتل بنا به دلایلی که در ادامه این مطلب خواهید دانست گرانترین هتل شهر دبی شناخته می شود. این هتل همانطور که اشاره شد در تیررس توجه بسیاری از مسافران و گردشگران شهر دبی قرار دارد. در برج العرب غیر از هتل، طبقاتی با کاربری های دیگر طراحی شده که سبب تکمیل این ساختمان بلند مرتبه گردیده است. با ادامه این مطلب همراه باشید تا اطلاعاتی راجع به این هتل گران قیمت به دست آورید.

قیمت گرانترین هتل دبی

ویژگی گرانترین هتل دبی

 برج العرب نزدیک به ۸۵۰ متر ارتفاع دارد ولی تا آنتن و بالاترین نقطه این ساختمان نزدیک به یک کیلومتر از سطح زمین فاصله است. هتل برج العرب که گران ترین هتل دبی  است دارای ۲۰۲ اتاق دوبلکس با طراحی خاص می‌ باشد. این اتاق ها به صورت ویژه و بی نظیر طراحی شده اند و با تجربه ترین و فنی ترین طراحان جهان آن را معماری و طراحی کرده‌اند. جالب است بدانید ویو هر اتاق در هتل مجلل کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند.

 در بالاترین طبقات برج العرب سوئیتهایی برای اقامت افراد متفرقه در نظر گرفته شده است که با نام سوئیت های رویال شناخته می شوند. این سوئیت ها دو خواب بوده و دارای آسانسورهای اختصاصی می باشند. قیمت گرانترین هتل دبی  نصف قیمت هتل برج العرب این شهر می‌ باشد. این گرانی قیمت هتل برج العرب سبب شده است که کسی نتواند در این هتل اقامت داشته باشد.

گرانترین هتل دبی

استفاده از طلا در ساخت گرانترین هتل دبی

 همانطور که در بخش اول اشاره شد در ساخت گرانترین هتل دبی از متریال طلا استفاده شده است. در بسیاری از بخش ها مانند راه پله، طراحی روی دیوار، لوستر های کوچک و بزرگ از طلای ۲۴ عیار استفاده کرده اند. در بسیاری از طراحی سوئیت های لوکس مخصوصاً در رستوران ها و طرح هایی که بر روی دیوارها کار شده است از طلای ۲۴ عیار استفاده شده است.

 در ساخت قاب دور تلویزیون های سوئیت های این هتل از طلای ایرانی نیز استفاده بهینه کرده اند. به سفارش سازندگان این هتل مجلل شرکت ال‌ جی تلویزیون های خاص برای اتاق های این هتل تولید کرده است. قرنیزهای دیوار طراحی بی نظیری دارند که تماماً از جنس طلا هستند. جالب است بدانید شیر آب نیز در گرانترین هتل دبی از جنس طلا است و نظر بسیاری از توریست را به سمت خود جذب می کند.

قیمت گرانترین هتل دبی

طراحی گرانترین هتل دبی

طراحی قیمت گرانترین هتل دبی  بسیار خاص و چشمگیر است. کمتر هتلی را در جهان می توانید بیابید که دارای چنین طراحی خاصی باشد. اتاق های نشیمن بزرگ با پرده های ویژه و استثنایی که متریال بیشتر آنها از طلا می باشد. قرار دادن سرویس بهداشتی در کنار اتاق و طراحی اتاق خواب شاهانه برای مسافران از جمله ویژگی های طراحی هتل برج العرب می‌ باشد.

دیزاین اتاق خواب های این هتل فوق العاده هستند. طراحی داخلی هتل برج العرب یکی از جذاب ترین طراحی های ممکن برای یک هتل محسوب می شود. علاوه بر متریال طلا استفاده شده در ساخت اجناس این هتل طراحی آن نیز باعث گران قیمت شدن این هتل در شهر دبی شده است.

چکیده:
گرانترین هتل دبی به عنوان نماد شهر دبی شناخته می شود. اقامت در گرانترین هتل دبی دارای هزینه‌ های فراوانی است که از عهده هر کسی برنمی آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *