معرفی هتل های نزدیک دبی مال

معرفی بهترین هتل های نزدیک دبی مال

یکی از مزایای اقامت در هتل های نزدیک دبی مال راحتی خرید برای افرادی است که به دبی سفر میکنند و قصد خرید آسان و سریع را در دبی دارند. از این رو به معرفی برخی از این هتل ها می پردازیم.

هتل های شهر دبی

دبی یکی از شهرهای امارات است که دارای جاذبه های تفریحی بسیار می باشد. در این شهر مراکز خرید فراوانی وجود دارد. اکثر گردشگرانی که به دبی سفر می کنندبرای اقامت خود به دنبال هتل هایی با مسافت نزدیک به مراکز خرید هستند. زیرا با انتخاب هتل هایی نزدیک به مراکز خرید دیگر مجبور به پرداخت هزینه های تاکسی نخواهند بود و زمان کمتری نیز صرف ایاب و ذهاب می شود.

هتل های نزدیک دبی مال

Dubai Coastline

هتل های نزدیک دبی مال

بزرگترین و مشهور ترین مرکز خرید در دبی مرکز خرید دبی مال می باشد. این مرکز خرید عنوان بزرگترین مرکز خرید در جهان را دارا می باشد. برندهای معروف و گران قیمت در دنیا در مغازه های این مرکز خرید وجود دارند. این مرکز خرید در سال ۲۰۰۸افتتاح شده است. مرکز خرید دبی مال دارای چهار طبقه است که مجموعاً در این چهار طبقه ۱۲۰۰فروشگاه و مغازه موجود می باشد. در برخی از ماه های سال بسیاری از مغازه های دبی مال از تخفیفات خوبی برای فستیوال استفاده می کنند.اما به طور کلی اجناس مغازه های لوکس این مرکز خرید دارای قیمت بالایی هستند.

مرکز خرید دبی مال علاوه بر مغازه های لوکسی که دارد، دارای جاذبه های دیگری نیز می باشد. آکواریوم زیبای دبی نیز در این مرکز خرید قرار داشته و در بیرون از این مرکز آبنمای مشهور دبی وجود دارد. با بازدید از این آبنما می توان نمایش نور، آب و موسیقی را به طور رایگان تماشا کرد.

یکی از ویژگی هایی که مرکز خرید دبی مال دارد، مسافت بسیار نزدیک آن با برج خلیفه می باشد.

بدون شک هتل های نزدیک دبی مال دارای طرفداران بسیار بوده زیرا گردشگران دبی حتماً می خواهند از دیدن برج خلیفه و نزدیکی به مرکز دیدنی دبی مال لذت ببرند. لذا هتل داران معروف در دنیا به ایجاد شعبه های بسیاری به عنوان هتل های نزدیک دبی مال پرداخته اند.

اما فراموش نکنید که هتل های نزدیک دبی مال، از بهترین هتل های شهر دبی است که برای اقامت در آن باید هزینه های بالایی را پرداخت. اما با توجه به ارزش بالایی که این هتل ها در میان گردشگران و مسافران دارند، در ذیل به معرفی برخی از هتل های نزدیک دبی مال می پردازیم:

هتل های نزدیک دبی مال

از معروف ترین هتل های نزدیک دبی مال

یکی از هتل های نزدیک دبی مال، هتل آدرس می باشد. هتل آدرس یک هتل زنجیره ای و معروف در شهر دبی است. این هتل در منطقه داون تاون قرار دارد. این هتل مسافت نزدیکی با برج خلیفه و مرکز خرید دبی مال دارد. هتل آدرس از هتل های گران قیمت و لوکس شهر دبی به شمار می آید. هتل آدرس بهترین هتل نزدیک دبی مال است که دارای امکانات بسیار خوبی برای مسافران خود می باشد. هتل آدرس پنج ستاره بوده و دارای ۶۳ طبقه می باشد که بیست و دومین برج بلند در دبی شناخته شده است. هتل آدرس فاصله بسیار نزدیکی با ایستگاه مترو دبی مال دارد. اتاق های این هتل بسیار لوکس بوده و چشم انداز خوبی به شهر دبی دارند. فاصله این هتل از فرودگاه بین المللی شهر دبی ۱۰ کیلومتر می باشد. این هتل در ۷ کیلومتری از بازار پارچه قرار دارد. فاصله مال امارات از هتل آدرس ۱۲ کیلومتر است.

هتل های نزدیک دبی مال

هتل آرمانی از جمله هتل های نزدیک دبی مال

هتل آرمانی در بین هتل های مشهور شهر دبی قرار دارد. این هتل از جمله هتل های نزدیک دبی مال بوده و بسیار لوکس است. هتل پنج ستاره آرمانی یک هتل لاکچری است که در برج خلیفه قرار دارد. این هتل دارای هفت رستوران است. بزرگترین مزیت این هتل، فاصله نزدیک آن به ایستگاه مترو دبی مال و مسافت نزدیک به فرودگاه بین المللی دبی است.

چکیده:
هتل های نزدیک دبی مال از جمله هتل های مورد توجه گردشگران و مسافران می باشند. هتل آرمانی از جمله هتل های نزدیک دبی مال است که می توان آنرا هتلی لوکس دانست.

برخی دیگر از مقالات ما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *