معرفی هتل های دبی نزدیک مراکز خرید

بهترین هتل های دبی نزدیک مراکز خرید شهر قرار گرفته اند

شهر دبی در کشور امارات، یکی از گردشگر پذیر ترین شهر های دنیاست و هتل های دبی از بهترین و لوکس ترین هتل ها هستند. این شهر ساحلی که هیچ پشتوانه تاریخی نداشته و ندارد و در گذشته ای نه چندان دور بیابانی بی آب علف و لم یزرع بوده است، در طی چند دهه توانسته است به مدد مدیریت صحیح، در زمینه گردشگری، از شهر های بزرگ و توریستی ای چون پاریس و نیویورک پیشی بگیرد. از میان جاذبه های گردشگری دبی که مسافران زیادی را به سمت خود می کشاند، می توانیم، مراکز خرید بزرگ و لوکس دبی را نام ببریم. بسیاری از گردشگران، تمایل دارند در نزدیکی بزرگترین مراکز خرید شهر دبی اقامت داشته باشند. در زیر با این مراکز خرید و هتل های دبی نزدیک مراکز خرید آشنا می شویم.

مرکز تجاری مال امارات

یکی از بزرگ ترین مراکز تجاری شهر دبی که بیش از ۷۰۰ مغازه و فروشگاه، چندین رستوران، سالن تئاتر و سینما، شهربازی و حتی پیست اسکی دارد، مرکز خرید مال امارات است. مرکز خریدی که اگر چه می توان با استفاده از ایستگاه متروی مخصوص مال امارات، به راحتی از همه جای شهر به آن دسترسی داشت، اما بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند که هتلی در نزدیک آن داشته باشند.

هتل های دبی نزدیک مراکز خرید

هتل هایی چون :

هتل کمپینسکی مال امارات

هتل پنج ستاره زیبا و چشم نوازی که در کنار ایستگاه متروی مال امارات واقع شده است و یکی از زیبا ترین هتل های دبی است. باید به یاد داشته باشید که هتل کمپینسکی دارای دو شعبه در شهر دبی است و تنها یکی از شعبه ها در نزدیکی مال امارات قرار دارد.

هتل شرایتون مال امارات

این هتل زیبا نیز مانند هتل کمپینسکی دارای چندین شعبه در قسمت های مختلف شهر دبی است؛ اما هتل شرایتون مال امارات با داشتن چشم اندازی زیبا از خلیج فارس و برج العرب و نیز هم جواری با مال امارات ارزش ویژه تری دارد.

مرکز خرید ابن بطوطه

مرکز خرید ابن بطوطه که برگرفته از نام جهانگرد مشهور مراکشی است، به عنوان یکی از زیبا ترین مراکز خرید شهر دبی شناخته می شود که با داشتن ۶ بخش مجزا با معماری متفاوت الهام گرفته شده از ۶ تمدن بزرگ جهان شرق یعنی آندلس، ایران، هند، مصر، چین و تونس کاملاً با نام مرکز خرید ابن بطوطه هماهنگی دارد و توانسته توجه گردشگران زیادی را به سمت خود جلب نماید. در زیر با دو هتل هم جوار مرکز تجاری ابن بطوطه آشنا خواهیم شد:

هتل های دبی نزدیک مراکز خرید

هتل مونپیک

یکی دیگر از هتل های دبی نزدیک مراکز خرید ابن بطوطه واقع شده است؛ هتل پنج ستاره مونپیکاست که دارای چند شعبه در شهر دبی است و یکی از این شعبه ها در هم جواری مرکز خرید ابن بطوطه واقع شده است و به همین مناسبت دارای معماری زیبای مراکشی است.

هتل پریمیر این

این هتل سه ستاره زیبا از مجموعه هتل های دبی، در نزدیکی ایستگاه مترو مرکز تجاری ابن بطوطه واقع شده است و دارای استخر و باشگاه مجزا است.

سیتی سنتر دیره

یکی از قدیمی ترین مراکز خرید شهر دبی، مرکز خرید سیتی سنتر دیره است که در سال ۱۹۹۵ در سه طبقه و با ۳۷۰ مغازه افتتاح شد. سیتی سنتر دیره دارای ایستگاه متروی اختصاصی نیز هست.

هتل های دبی نزدیک مراکز خرید

هتل ایبس دیرا سیتی سنتر

هتل سه ستاره ای از میان هتل های دبی که با قرار گیری در نزدیکی مرکز خرید سیتی سنتر دیره، فرودگاه بین المللی دبی، موزه دبی و محله بستکه، علیرغم داشتن امکاناتی محدود تر نسبت به سایر هتل های دبی، هواداران زیادی دارد و البته قیمت مناسب این هتل نیز در افزایش مشتری های آن بی تأثیر نبوده است.

هتل نووتل سیتی سنتر

هتلی چهار ستاره، در کنار هتل ایبس دیرا و روبروی مرکز خرید سیتی سنتر دیره واقع شده است.

هتل های دبی نزدیک مراکز خرید

هتل های دبی که در کنار تجمل و زیبایی در نزدیکی چند مرکز خرید مهم دبی واقع شده اند را در زیر می بینیم:

هتل آرمانی

۱۱ طبقه از بلند ترین برج جهان، یعنی برج خلیفه دبی، در اختیار هتل لوکس و مجلل آرمانی است. یکی از زیبا ترین هتل های دبی که بسیار زیبا و راحت است و با برخی از بزرگترین مراکز تجاری شهر فاصله اندکی دارد. این هتل زیبا که در نزدیکی دبی مال قرار دارد تا بازار پارچه دبی تنها ۸ کیلومتر و تا مال امارات ۱۱ کیلومتر فاصله دارد؛ بنابراین می توان در کنار داشتن اقامتی دل نشین در هتل مجلل آرمانی، از مراکز خرید بزرگ شهر دبی نیز دیدن نمود.

هتل دبی مال

در نزدیک هتل آرمانی و هم جوار با دبی مال، هتل زیبای دبی مال قرار گرفته است. این هتل بسیار بزرگ که از مجلل ترین هتل های دبی نیز هست، در برجی ۶۳ طبقه ای واقع شده است و با اقامت در آن می توان از خرید در دبی مال، بازار پارچه و به ویژه مال امارات لذت برد.

چکیده:
برای بسیاری از بازدیدکنندگان از شهر دبی، هتل های دبی نزدیک مراکز خرید هستند، اهمیت زیادی دارد. این مقاله هتل های دبی نزدیک به مراکز خرید را معرفی میکند.

برخی دیگر از نوشته های ما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *