نکاتی برای دریافت ویزای ارزان دبی

نکاتی برای دریافت ویزا برای سفر به دبی

اگر قصد سفر به دبی را دارید، باید قبل از هر چیزی به شرایط و نحوه دریافت ویزای ارزان دبی دقت کنید. شرکت ها و آژانس های مسافرتی بسیاری هستند که مسئولیت دریافت ویزای دبی را قبول می کنند. برای سفر به شهر دبی باید یک ویزای تجاری، سیاحتی، اقامتی، تحصیلی و غیره داشته باشید تا بتوانید وارد خاک کشور عمارات شوید.

دریافت ویزای دبی و انواع ویزا

هر کشوری برای دادن ویزا شرایط و قوانین خاص خود را دارد که برای ورود به کشور مقصد حتما باید آن قوانین آشنایی داشت؛ چرا که گاهی اوقات عدم آشنایی با قوانین، باعث جریمه و گاها تبعاتی از قبیل زندان می شود. شرایط دریافت ویزای ارزان دبی نیز خالی از قوانین خاص خود نیست. ویزاها انواع مختلفی دارند که با توجه به نوع آن می توانید از ۱۴ روز گرفته تا ۳ سال اقامت دریافت کنید. در میان انواع مختلف ویزا می توان به ویزای توریستی دبی، ویزای ترانزیت، ویزای تجاری، ویزای فوری، دوماهه و سه ماهه اشاره کرد که با انتخاب از میان آن ها، می توانید برای دریافت ویزای دبی اقدام کنید.

ویزای ارزان دبی

دریافت ویزای توریستی دبی

با دریافت وجه مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی، تقریبا تمام شرکت های مسافرتی می توانند برای شما این ویزا را بگیرند. این ویزاها ۱۴ روزه، ۱ ماهه و ۳ ماهه هستند. گاهی اوقات می توانید به اداره مهاجرت مراجعه کنید و با پرداخت بهایی بیشتر ویزای ۱ ماهه خود را به ویزای ۲ ماهه تبدیل کنید. بعضی از شرکت های خاص می توانند برای شما ویزا ۳ ماهه فراهم کنند که مبلغ آن متفاوت است.

دریافت ویزای ترانزیت

این نوع ویزا از جانب اداره مهاجرت دبی صادره شده و قابل تمدید نمی باشد. با این ویزا فقط به مدت ۱۴ روز حق اقامت در دبی را دارید.

 دریافت ویزای تجاری

امروزه اخذ ویزای تجاری برای ایرانیان بسیار سخت و تقریبا غیرممکن می باشد. این ویزا برای کار در دبی گرفته می شود و معمولا به فرد اجازه اقامت به مدت ۳ سال می دهد.

ویزای ارزان دبی

مدت زمان صدور ویزا و دریافت ویزای دبی

وابسته به نوع نیاز شما ویزا می تواند به صورت عادی یا فوری گرفته شود. مدت زمان دریافت ویزای دبی به صورت عادی پنج تا هفت روز و ویزای فوری یک تا سه روز طول می کشد؛ بنابراین نیازی نیست نگران دریافت ویزای دبی خود باشید. بدیهی است که ویزای عادی  نسبت به نوع دیگر، در دسته ویزای ارزان دبی قرار می گیرد.

ویزای ارزان دبی

شرایط صدور ویزا و دریافت ویزای دبی

جهت دریافت ویزای ارزان دبی باید یک فرد یا شرکتی وجود داشته باشد تا ضمانت شما را بر عهده بگیرد. فرد ضمانت کننده به عنوان مسئول شما شناخته می شود و باید شما را تا تاریخ انقضای ویزا، از کشور خارج کند. کفیل یا ضمانت کننده فقط تحت شرایطی که یا یکی از نزدیکان باشد یا رابطه تجاری با شما داشته باشد، قادر به کفالت برای شما می باشد. با ارائه فرم نسبیت از سفارت ،می توانید ثابت کنید که یکی از خویشاوندان نزدیک فرد مسافر هستید.

ویزای ارزان دبی

نکاتی که برای دریافت ویزای ارزان دبی باید به آن ها دقت کنید

ویزا تاریخی دارد که باید تا قبل از اینکه تاریخ آن منقضی شود، وارد کشور مورد نظر شوید. ویزای کشور عمارات فقط ۱۴ روز اعتبار دارد و باید قبل از به پایان رسیدن این تاریخ برای سفر اقدام کنید. وابسته به نوع ویزای خود، باید طبق همان تاریخ به کشور خود برگردید. نادیده گرفتن هر یک از این دو مورد ذکر شده، باعث جریمه می شود (حداقل مبلغ جریمه ۵۰۰ درهم می باشد). برای زنان مجردی که کمتر از ۲۵ سال سن دارند، ویزا صادر نمی شود و باید یک همراه (پدر یا همسر) داشته باشند. افرادی که کهولت سن دارند و بالای ۶۵ سال می باشند، نیز برای اخذ ویزا باید به همراه یکی از بستگان خود اقدام کنند. فراموش نکنید در صورت همراه داشتن هر نوع دارو یا مسکن باید جریمه ای به مبلغ چند هزار درهم بپردازید.

پس از دریافت ویزا، برای بلیط اقدام کنید. هر فردی در پی این است که با پرداخت هزینه کم، شرایط مناسب و عالی برای خود فراهم کند. با یک عمل هوشمندانه و به موقع می توانید برای دریافت بلیط لحظه آخری اقدام کنید و ارزان ترین بلیط تهران دبی را دریافت کنید. با در نظر گرفتن تمامی نکاتی که در بالا ذکر شد، برای شما سفری خوش و ایمن آرزو می کنیم.

چکیده:
دریافت ویزای ارزان دبی یکی از اولین اقداماتی است که برای سفر باید در نظر بگیرید. شرایط خاصی برای دریافت ویزای دبی وجود دارد که باید با آن آشنایی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *